Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ

Kuruluşumuz, 30 yılı aşkın tecrübesiyle, çözüm ortaklarına, topluma, çevreye ve ülkemize değer katarak müşteri memnuniyeti esasıyla; gıda sektörünün öncü isimlerinden olmayı amaç edinmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklılık

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına yönelik kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen markamız, müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak ve beklentileri en doğru şekilde karşılamayı hedefler.

Kalite ve Yenilik

Kalite Yönetim sistemi (ISO 9001:2015) ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO 22000: 2018) kapsamında, uluslararası standartlara uygun inovatif bir yaklaşımla ürün çeşitliliği ve kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Sosyal Sorumluluk

Topluma ve çevreye duyduğu mesuliyet ile sürdürülebilirlik ilkesini benimseyen markamız, sosyal sorumluluk kapsamında ülkemizin tarımsal üreticilerini desteklemek, çevresel etkileri en aza indirmek ve topluma değer katmak için projeler üretir.

VİZYONUMUZ

Uluslararası standartlarda, kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir çözümler üreterek yurt içi ve yurt dışında örnek alınan lider firma konumuna ulaşmaktır. Markamız, yeniliklere öncülük ederek ‘’geleneksel Anadolu lezzetlerini yaşatmayı’’ hedeflemektedir.

SLOGANIMIZ

‘’Tarifimiz Tarihimizden, Kalitemiz Gelecekten İlham Alır.’’