Hakkımızda

Yöre Grup; yöresel kahvaltılık gıda üretim tesislerinden perakende ve toptan satışa, spor mağazalarından inşaat sektörüne uzanan çeşitliliği ile farklı sektörlere yayılan dev bir şirketler topluluğudur.

Yöre Grup’un yenilikçilik ve yüksek kalite ilkesiyle bünyesinde bulundurduğu iştirak şirketler; Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketleri, Peyba Toptan Gıda Pazarlama, Netba Park spor giyim mağazalarıdır. Yöre Grup’un kahvaltılık ürünleri kendi öz sermayesi ile kurduğu üç üretim tesisinde üretilmektedir. Bunlar; Gemlik Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikası, Kartepe Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası ile Çanakkale Peynir Fabrikası’dır.

Yöre Grup; kendisine bağlı üretim tesislerinde, Yöre Grup’un kuruluş felsefesinden ayrılmadan üretim yapılmasını, sağlıklı ve besin değeri yüksek ürünlerin kalitesinin sürekli kılınmasını sağlar. Yöre Grup çatısı altında üretimi tamamlanan ürünler, yine Yöre Grup bünyesinde bulunan Peyba Toptan Gıda Pazarlama Şirketi ile hem yurt içi hem de yurtdışındaki A plus alıcılara ulaşmaktadır.