Markalarımız

Yöre Gurme

Yöre Şirketler Grubu’nun en özel üyelerinden biri olan PEYNİRCİ BABA yöresel kahvaltılık marketler zinciri, ilk perakende şubesini 1996 yılında Kocaeli Gebze’de kurdu. O güne dek hiç denenmemiş bir konsept ile Türkiye’nin en özel yöresel kahvaltı ürünlerini lezzet severlerle buluşturan Peynirci Baba, yöresel kahvaltılık market konsepti ile başarı grafiğini hızla yükselterek kısa sürede kahvaltılık marketler zinciri haline geldi.

Peynirci Baba bugün ilk günkü hijyen, kalite ve fiyat avantajı ilkelerinden hiç vazgeçmeden, onlarca mağazası ile kahvaltılık marketi kültürünü Türkiye’ye tanıtan isim oldu. Peynirci Baba’nın marka değerini günden güne yükseltmesinin en önemli sebeplerinden biri, tıpkı sektöre ilk adımını attığı gün olduğu gibi daima yenilikçi olarak kalması, kalite ve hijyene verdiği önem ve fiyat avantajı. Peynirci Baba; tüm kadrosu ve üretim süreçleri ile yenilikçilik ve avantajlı fiyat ilkesine sadık kalırken, dinamik yapısını tüm hizmetlerine de taşıyor.

Yöre Gurme

Yöre Grup’un ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Dünya Helal Birliği sertifikası ve TSE belgelerine sahip olan üretim tesislerinde Yöre markalı peynir, zeytin ve turşu çeşitleri üretimi yapılmaktadır.

Yöre markalı zeytin çeşitleri ise; Gemlik, İznik, Mudanya ve Orhangazi Bölgesi’nden toplandıktan sonra, Gemlik Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünler Fabrikası’nda işlenerek satışa sunulmaktadır. Yöre markalı zeytinler; uzman zirai satın alma aşamasından başlayarak; tüm işleme süreci profesyonel kadroyla titizlikle takip edilerek, Türk damak tadına uygun şekilde üretilmektedir.

Çanakkale Peynir Fabrikası'nda; klasik Ezine beyaz peyniri, taze kaşar peyniri, Trakya kaşar peyniri, Kars eski kaşarı, dil peyniri, Mihaliç peyniri, İzmir tulum peyniri, taze köy peyniri, örgü peyniri ve diğer yöresel peynir çeşitleri Yöre markası ile üretilmektedir.

Yöre Gurme

Yöre Grup’un uluslararası kalite belgelerine sahip Gemlik’teki Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünleri üretim tesislerinde; gurme serisi zeytin ürünleri üretimleri Yöre Gurme markası ile piyasaya sunulmaktadır. Gemlik’teki Zeytin & Turşu ve Gurme Ürünleri üretim tesisi; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Dünya Helal Birliği sertifikası ve TSE belgelerine sahiptir.

Sosero

Sofralardan eksik olmayan geleneksel lezzetleri, şarküteri sektöründeki tecrübesiyle harmanlayan Yöre Grup, besin değeri ve kalitesinden ödün vermeyen anlayışıyla SOSERO marka adıyla gurme ürünler hazırladı. En kaliteli hammaddelerle hazırlanan marine zeytin salataları, peynir dolgulu biberler, domates kurusu, közlenmiş biber ve daha fazlası; özel soslarla, bitkisel yağlarla ve kuruyemişlerle birleşerek tatlarına tat katıyor. Farklı çeşitleriyle her damak tadına hitap eden SOSERO gurme serisi, çeşitli boylardaki ambalaj sunumlarıyla da tüketiciye kolaylık sağlıyor.

Yeşil Akçaabat

Mutfaklarınızda, lezzeti ve tazeliğiyle bir daha vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet olan Yeşil Akçaabat geleneksel tereyağı, Yöre Grup’un Kartepe’deki Süt ve Süt Ürünleri Tesisi’nde uzman kadro denetiminde üretilmektedir. Marmara Bölgesi’ndeki yöreye özgü bitki örtüsünde doğal olarak beslenen ineklerin sütünden üretilen doğal ve sağlıklı bir ürün olan Yeşil Akçaabat tereyağının tuz oranı en fazla %2’dir. Saf süt kremasının geleneksel yöntemlerle işlenmesiyle yapılan Yeşil Akçaabat tereyağının; kahvaltılık ve yemeklik olarak çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca vakumlu, vakumsuz olmak üzere kullanım kolaylığı sağlayan gramaj çeşitleri de bulunmaktadır.

Ünlü

Yöre Grup’un ihracata yönelik olarak geliştirdiği bir diğer marka Ünlü'dür. Ünlü markalı zeytinler; Gemlik, İznik, Mudanya ve Orhangazi Bölgesi’nden toplanarak Gemlik Marzim’de 2 bin tonluk depolama tesislerinde olgunlaştırıldıktan sonra, Yöre Grup’un Gemlik Zeytin ve Turşu Fabrikası’nda işlenerek satışa sunulmaktadır. Yöre markalı zeytinler; uzman zirai satın alma aşamasından başlayarak; tüm işleme süreci profesyonel kadroyla titizlikle takip edilerek, Türk damak tadına uygun şekilde üretilmektedir. Ünlü markasının 700 gr pet ambalajdan, 1400 gr pet ve teneke olarak çeşitli ürün gramajları bulunmaktadır.

Şah

Şah zeytin markası; Yöre Grup’un ihracata yönelik olarak geliştirdiği diğer zeytin markasının adıdır. Şah markalı zeytinler; Gemlik, İznik, Mudanya ve Orhangazi Bölgesi’nden toplanarak Gemlik Marzim’de 2 bin tonluk depolama tesislerinde olgunlaştırıldıktan sonra, Yöre Grup’un Gemlik Zeytin ve Turşu Fabrikası’nda işlenerek satışa sunulmaktadır. Yöre markalı siyah ve yeşil zeytinler; uzman zirai satın alma aşamasından başlayarak; tüm işleme süreci profesyonel kadroyla titizlikle takip edilerek, Türk damak tadına uygun şekilde üretilmektedir. Şah markasının da çeşitli ürün gramajları bulunmaktadır.

Peyşah

Yöre Grup’un ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Dünya Helal Birliği sertifikası ve TSE belgelerine sahip olan Çanakkale’deki Peynir Fabrikamızda üretilen peynir çeşitlerinden olan Klasik Ezine peyniri; Peyşah markalı olarak piyasa sunulmaktadır. Peyşah markasında da çeşitli gramajlarda ürün alternatifleri bulunmaktadır.

Doyca

Yöre Grup’un helva, kakaolu fındık ezmesi, tahin pekmez ve pestil/köme ürün çeşitliliğinde marka adı olan Doyca; farklı gramajlardaki ürün ambalajlarına sahiptir. Ülkemizin yöresel ürün çeşitliliği göz önünde bulundurularak, yerinde üretim yapan üreticilerle Doyca markasındaki ürün çeşitliliği satışa hazırlanmaktadır.

Aşdoy

Yöre Grup’un baharat, bakliyat ve kuruyemiş ürünlerinde kullandığı marka olan Aşdoy; bölgesinden özenle seçilen ürünleri; farklı gramajlardaki çeşitli ambalajlarla satışa sunmaktadır. Kuruyemiş, bakliyat ve baharatlar alımları; Türkiye’nin her bölgesine özgü olarak yapılmakta, Yöre Grup kalite güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Aşdoy markasının ürün çeşitleri arasında Mardin Kızıltepe mercimek, pilavlık başbaş bulgur, İspir kurufasülye, pilavlık baldo pirinç, Osmancık pirinç, yeşil mercimek, mısır unu ve Seylan çayı gibi yöresel ürünler bulunmaktadır.

Ulubahçe

Yöre Grup’un zeytinyağı markası olan Ulubahçe; Edremit ve Ayvalık Bölgesi’nden toplanan zeytinlerin; hiçbir işlemden geçirilmeden, özenle işlenmesiyle elde edilen natürel sızma zeytinyağıdır. Tadı ve kokusuyla, yemeye en uygun olan zeytinyağı çeşidi olan natürel sızmanın asitlik derecesi %1’in altındadır. Ulubahçe Natürel Sızma Zeytinyağı’nın asitlik derecesi de en fazla % 0.8’dir. Bu lezzet ve kokuya sahip zeytinyağımız, kahvaltılarda, yemeklerde ve salatalarda en iddialı yardımcınız olacak şekilde üretilmektedir. 250 ml ile 2 lt arasında değişen cam ve pet alternatifleri ile kullanıcıya ambalaj kolaylığı sağlamaktadır.

NetbaPark

Yöre Grup markalarından biri olan Netba Park Spor Mağazaları, 2002 yılında Gebze’de kuruldu. Gebze’nin ilk ve en büyük spor mağazası olma özelliğine sahip olan Netba Park; dünyanın en kaliteli ve en ünlü spor markalarını aynı çatı altında bir araya getiriyor. Netba Park Spor Mağazaları sayesinde sporcular ve spor giyim sevenler; birkaç mağaza gezme ihtiyacı duymadan, tek bir noktada tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabiliyor. Sevdiğiniz spor giyim markalarının en güncel modellerine sahip olmak için uzaklara gitmenize gerek yok. Adidas, Nike, Converse, Puma, Harley Davidson, Cat, Lacoste, Reebok, Wilson, Scooter markaları ve daha fazlası, Netba Park güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Bunların yanı sıra, Milli Takımımızın ve Dört Büyük Futbol takımımız; Fenerium, BJK Store, GS Store ve TS Club'ın lisanslı ürünleri de Gebze’deki resmi tek yetkili bayii olan Netba Park Spor Mağazaları’nda.

Ürün çeşitliliği, sürekli yenilenen stok bilgisi, fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı ile Netba Park Spor Mağazaları, spor yapmayı ve spor giyinmeyi sevenler için vazgeçilmez adres olmaya devam ediyor.

Updigo

Yöre Şirketler Grubu’nun spor ayakkabı ve spor giyim markalarının online satışının yapıldığı web sitesi olan Updigo, ürün seçeneklerindeki çeşitlilik, fiyat avantajı ve kampanyaları ile spor severlerin en hızlı ve güvenilir tedarikçisi olma amacıyla kuruldu. Tüm Türkiye’ye aynı gün içinde kargo ile ürün gönderen Updigo web sitesi; kadın ve erkek spor ayakkabı ve giyim kategorilerinde ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile göz dolduruyor.
Web sitesinde satışa sunulan spor markaları; Nike, Adidas, Reebok, Puma, Lacoste, Skechers, New Balance, Tiger, Converse, Superga, Scooter, Lufian, Lumberjack, The North Face, Salomon, Mavi Jeans, Dockers, US Polo, Voit.

Bilba İnşaat

Yöre Grup’un iştirak şirketlerinden biri olan Bilba İnşaat, 2008 yılında Gebze’de kuruldu. Bilba İnşaat; tecrübe ve birikimlerini, müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini ve teknik hizmetlerdeki başarılarını değerli müşterilerine aktarmak üzere yola çıktı. Bilba İnşaat; kurumsal kimliğinin önemini kavramış, çağdaş ilkelerinden ödün vermeyen, etik değerlerine sahip, kalitesini ve güvenirliliğini sürekli yükseltmek için ‘müşteri odaklı’ olarak çalışmaktadır. Bilba İnşaat; bugünkü konum kitlesinde, kadro yapısının nitelikleri ve hizmet içi dağılımın büyük önem arz ettiğinin farkındadır ve bu nedenle Bilba İnşaat çalışanlarına gereken yatırımları yaparak, hizmet kalitesini sürekli geliştirmeye gayret göstermektedir.