Yöre Grup’un Lezzetli Kahvaltılık Markalarına Abu Dabi’de Yoğun İlgi

10-12 Aralık 2018 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de gerçekleşen Uluslararası Gıda Fuarı Sial Middle East’e katılan Yöre Grup, Türk kahvaltısının en gözde ürünlerini tanıtma fırsatı yakaladı.

Yöre Grup; Yöre, Sosero ve Ünlü markalarının ürünlerini sergilediği stantta; hem ürünlerinin lezzeti hem de misafirperverliği ile yoğun ilgi gördü. Türk stantlarına gösterilen ilgi Türk Mutfağı’nın prestijini bir kez daha dünyaya kanıtlamış oldu.

Yöre, Ünlü ve Sosero markalı siyah/yeşil zeytin, turşu çeşitleri, peynir çeşitleri ve gurme ürünlerini dünyanın beğenisine sunan Yöre Grup; %100 yerli sermaye ve yerli üretim ile markalaştırdığı yüzlerce çeşit ürününü her yıl ulusal ve uluslararası fuarlarda çeşitli ülkelerde tanıtıyor.

Yurtiçinde bayilik sistemi ile tüm Türkiye’ye ürün gönderen Yöre Grup’un, ihracat ağı da her geçen yıl genişliyor. Başta Almanya, Belçika, Hollanda, Avusturya, Macaristan, Bulgaristan gibi Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere, KKTC, Kosova, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türki Cumhuriyetlerin yanı sıra, Avustralya’da yaşayan insanlar da artık rahatlıkla bu ürünlere ulaşabiliyor.