NETBA PARK Göz Doldurdu

Yöre Grup iştirak şirketlerinden olan NETBA Spor Mağazaları’nın Nisan ayında Gebze Çarşı’da açılan 4 katlı spor mağazası NETBA PARK, spor giyimde ve spor malzemede genişleyen ürün yelpazesi ile ilçe sakinlerinin beğenisini kazandı.

Netba Spor Mağazaları Genel Müdürü Süleyman Keskin; ‘‘Sağlıklı yaşam için spor şart bilinciyle spor giyimin en iyi markalarını bir araya getirerek Gebze’mize en yeni konseptle 2.550 metrekare spor mağazası kazandırdık. Spor ayakkabıdan spor giyime uzanan ürün yelpazemize günlük spor giyim markalarını da ekledik. Kadın, erkek ve çocuk spor giyim bölümlerimizi ayrı katlarda geniş yelpazede bir araya getirdik. Gebze halkı da Netba Park’a büyük teveccüh gösteriyor. Hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

2002 yılında Gebze’de kurularak, ilçenin ilk ve en büyük spor mağazası olma özelliğine sahip NETBA Spor Mağazaları, dünyanın en kaliteli ve ünlü spor markalarını aynı çatı altında buluşuyor. NETBA ile sporcular ve spor giyim sevenler, birkaç mağaza gezme ihtiyacı duymadan, tek bir noktada tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabiliyor.