Kahvaltı Sofralarına Farklı Renkler ve Tatlar Getirdik

Sofralardan eksik olmayan geleneksel lezzetleri, şarküteri sektöründeki 20 yıllık tecrübesiyle birleştiren Yöre Grup, besin değeri ve kalitesinden ödün vermeyen anlayışıyla SOSERO marka adıyla kahvaltılık gurme ürünleri piyasaya sürdü.

Kahvaltı kültürümüzün vazgeçilmez ürünlerini marine ederek farklı sunumlara ve lezzetlere dönüştüren SOSERO gurme serisi, kahvaltı sofralarına yeni renkler ve yeni tatlar katıyor. Badem, domates kurusu, kırmızı biber, mısır ve mantar gibi tarım ürünleriyle, baharatlarla marine edilen SOSERO gurme serisi ürünleri, kahvaltı sofralarımızı besin değerleri yüksek yeni lezzetlerle tanıştırdı. Marine kahvaltılık ürünler kategorisine 20 çeşit ürünle giriş yapan Yöre Grup, SOSERO markası ile marine kahvaltılık ürünler kategorisinde en çok çeşidi elinde bulunduran lider firma konumuna yükseldi.

Yöre Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin; SOSERO gurme serisinin çıkış noktasıyla ilgili şunları söyledi: ‘‘İnsanların damak tadını hesaba katarak arge ekibimizle birlikte yeni tatlar geliştiriyoruz. Zeytini sadece zeytin olarak sunmanın yanı sıra; onu marine ederek, baharatlarla ve diğer tarım ürünleriyle harmanlayıp yeni lezzetler ortaya çıkardık. Bugün SOSERO markası ile 20 çeşit marine edilmiş özel kahvaltılık ürünle Türkiye’de yeni bir kategori oluşturmuş olduk.

SOSERO gurme serisinde neler var?

‘Lezzet ötesi’ sloganıyla yola çıktığımız SOSERO gurme serisinin felsefesi doğal ve yöresel olan geleneksel kahvaltı ürünlerimize farklılıklar katarak daha lezzetli hale getirmek. Ürün yelpazemiz arasında; Ege zeytin salatası, Egemix, Akdeniz salatası verdiğimiz marine zeytin salataları ile peynir dolgulu kiraz biber, peynir dolgulu kardola biber, peynir dolgulu jalapeno biber; domates kurusu, közlenmiş biber, kahvaltılık acuka, peynir dolgulu mantar ve yeşil zeytin bulunuyor.

SOSERO gurme serisinin ambalaj çeşitliliği de tüketiciye kolaylık sağlıyor. 200 gr tabak ve 300 cc cam kavanoz ile başlayan ambalaj çeşitliliği 5 kg kovalara dek uzanıyor. Gemlik Zeytin Fabrikası’nda üretilen ve pazarlama ekibimiz ile birlikte Türkiye ve Avrupa’daki market raflarında yerini almaya devam eden SOSERO markası, gıda mühendislerimizin ve arge ekibimizin özverili çalışmaları ile sağlıklı ve lezzetli şekilde tüketicilerin sofrasına ulaşıyor.

‘‘Marine zeytin ürünlerimiz, Türk zeytinlerini global arenada temsil edecek’’

Her yaştan insan için kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünler içeren SOSERO gurme serisi, yalnızca kahvaltı öğününe hitap etmiyor. Marine zeytin salataları ve peynir dolgulu ürünler öğle ve akşam yemeklerinde de tüketilebilecek besin değerleri taşıyor. Başta sebze salataları, makarnalar ve pizzalar olmak üzere birçok tarifte kullanılan SOSERO ürünleri, ülkemizi global arenada da yüceltecek katma değere sahip ürünlerdir.’’