Peynirci Baba’nın Online Satış Sitesi Açıldı

Peynirci Baba’nın yöresel kahvaltılık ürünlerini satın almak istiyorsanız, artık çok kolay bir yolunuz var. Peynirci Baba’nın online satış sitesi www.yorenizinlezzeti.com hizmete açıldı.

Marmara Bölgesi’nde ve Batı Karadeniz’de 70 şubesi bulunan Peynirci Baba Yöresel Kahvaltılık Marketleri, mağazasının olmadığı lokasyonlara da online satış sitesi ile hizmet götürmeyi amaçlıyor. Peynirci Baba’nın kahvaltılık lezzetleri www.yorenizinlezzeti.com online satış  platformuyla artık tüketicilerinin karşısında.

www.yorenizinlezzeti.com online satış sitesi, Peynirci Baba mağazalarında yer alan geniş ürün gamının çoğunluğuna sahip. Minimum sipariş tutarının olmadığı alışveriş sisteminde, 100 TL ve üzeri alışverişlerde ise ücretsiz kargo fırsatı var. Ödemelerin kredi kartı ile yapıldığı online alışveriş sisteminde, siparişler aynı gün kargoya veriliyor. Tüm Türkiye’ye kargo ile sipariş verilen ürünler; uzman reyon sorumluları tarafından özel paketleme sistemi ile ürünlerin sıcaklık değerlerini koruyan buz kütleleri ile hazırlanıyor.

Kahvaltılık alışverişinizi evinizden rahatça yaparak, vakit kaybetmeden kapınıza kadar gelen hizmetin ve lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir